1999 yılından beri sürdürdüğümüz OKÇULUK serüvenimizi 2013’te Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık A.Ş adı altında profesyonelce devam ettirmekteyiz. Navek isminin kelime anlamı “Doğru Ok” demektir. Hep doğru olmayı hedefleyen bir yapı üzerine kurulmuş olan Navek, Okçuluk ilgililerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamıştır. Okçuluğa değer veren ve okçuluğun büyümesi ve gelişmesi için çalışan firmamız Türkiye Okçuluk Federasyonu ana sponsorudur. Navek dünyaca ünlü okçuluk markalarını en hızlı ve en doğru şekilde müşterilerine ulaştırmayı amaç edinmiştir. NAVEK bilgili, tecrübeli ve uzman ekibiyle 2015 yılında kendi markası olan As-Es markasını yaratmış ve kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış AS-ES markasını dünya okçuluk pazarına kazandırmıştır.

Navek geleneksel okçuluk malzemeleri ve okçuluk av malzemelerini de geniş ürün yelpazesiyle ilgililerine sunmaktadır. Okçuluğa dair her şeyi barındırmasıyla Türkiye'de okçulukla ilgilenen sayısını, yakın gelecekte çok daha yüksek sayılara çıkarmayı amaçlamaktadır. Navek sadece malzeme tedariği ile değil okullara, Spor kulüplerine, Av bayilerine, Otellere malzeme ve uzman eğitmen desteği sağlar. Doğru, güvenilir, uygun malzeme teminini sağlamak için uzman eğitmenler ile iş birliği içerisindedir. Bunun yanında Türkiye’de ilk olarak OKÇULUK malzemesi onarım-yapım servisini hem profesyonel hem amatör okçular için en deneyimli ekibimizle okçuluk ilgililerine sunmaktayız.

Misyonumuz,

Okçulukta lider markaların ekipmanlarını dünyayla aynı anda Türk okçularıyla buluşturan, hızlı ve güvenilir servis hizmeti ile fark yaratan lider bir firma olmak.

Okçuluk malzemelerini geliştirerek hep ‘ilk’ ve ‘en iyi’ leri üretmek.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak

Vizyonumuz,

Navek kurumsal bir yapıyla okçuluğa yaygınlık kazandırmak, ülke genelinde katılımını arttırmak, ulusal ve uluslararası organizasyonlara destek olmayı hedeflemektedir.

Navek okçuluk sporundaki  yenilikleri takip ederek, kaliteli, müşteri odaklı hizmet politikasıyla liderliğini sürdürmekle beraber, ürettiği ürünlerle de dünya okçuluk malzemeleri pazarının oyuncularından biri olma yolunda ilerlemektedir.