EASTON STABILIZER SHORT CONTOUR Kısa Stabilizatörler

 

  • İstikrarlı nişan ve atış için optimum sertlik  
  • TRI_MOD AVID ( advanced vibration integrated damping ) geometri sistemi ile şok yönetimi ve tam dengeli vibrasyon.
  • 360 derecelik rüzgar kesen stili ile rüzgar efekti düşürme

Detaylar...

345.77 TL

WIN & WIN STABILIZER HMC 22 SIDE Kısa Stabilizatörler

 

HMC 22 WIN%WIN IN STABİLİZER ALANINDA DEVRİM NİTELİĞİNDE BİR ÜRÜNDÜR. 22 MM ÇAPI VE 3K  KARBON TEKNOLOJİSİ BU ROTU DAHA SAĞLAM VE VIBRASYON EFEKTI DÜŞÜRME KONUSUNDA MÜKEMMELE YAKLAŞTIRIR .

Detaylar...

261.77 TL

WIN & WIN STABILIZER WIAWIS ACS NANO SHORT Kısa Stabilizatörler

 

 NANO KARBON TEKNOLOJİ VE KÖPÜK KULLANILARAK ÜRETİLMİŞ , DÜNYADA  EN İYİ OKÇULARIN TERCİHİ WIN%WIN BU STABILIZÖRÜ SPORCUNUN DAHA RAHAT ATIŞLAR YAPMASINI SAĞLAYACAK ŞEKİLDE DİZAYN ETMİŞTİR. 25 ER GRAMLIK AĞIRLIKLAR EKLENEREK İSTENİLEN DENGE NOKTASI BULUNABİLİR VE BU EKLENEN AĞIRLIKLAR STABİLİZÖRÜN SERTLİK VE RAHATLIĞINDAN ÖDÜN VERMEZ.

Detaylar...

290.11 TL

WIN & WIN STABILIZER HMC PLUS SIDE Kısa Stabilizatörler

 

KLASİK YAY OKÇULARI DAHA HIZLI OK ÇIKIŞLARI İSTERLER FAKAT BU DAHA FAZLA VİBRASYON VE ŞOK EFEKTİ ANLAMINA GELİR. HMC PLUS TAM DA BU PROBLEMİ ÇÖZMEK İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ BİR STABİLİZÖRDÜR. HIGH MODULE KARBON TEKNOLOJİSİ OKÇUNUN ATIŞ SIRASINDA TORK KONTROLÜNÜ EN ÜST SEVİYE ÇIKARIR. 

Detaylar...

264.10 TL

ASES STABILIZER ACTIVE ADS SHORT Kısa Stabilizatörler

10”, 11”, 12” ölçülerine sahip alüminyumdan üretilmiş, üstünde contaları ve bir adet ağırlık bulunan, denge ve titreşim için kullanılan tüplerdir.

Detaylar...

40.00 TL

ASES PROTENA SHORT

310.00 TL

ASES PROTENA SHORT Kısa Stabilizatörler

 

 18MM DIŞÇAPI , 14 MM İÇ ÇAPI VARDIR. 3K HIGH MODULE KARBON TEKNOLOJİSİNE İLAVE OLARAK DOUBLE MODULE SİSTEM İLE  VİBRASYON EFEKTİ MİNİMUMA İNDİRİR.ÖZELLİKLE AÇIK HAVADA RÜZGAR EFEKTİNE KARŞI %85 STABİLİTE DE SAĞLAR. BU DA SPORCUNUN DAHA RAHAT VE SAĞLAM ATIŞLAR YAPMASINI SAĞLAR. STANDART AĞIRLIĞININ ÜZERİNE 25 ER GRAMLIK PROTENA AĞIRLIKLARDAN İSTENİLDİĞİ KADAR EKLENEBİLİR VE BU RODUN RÜZGAR EFEKTİ , VİBRASYON AZALTMA VE RİJİDİTESİNDEN ÖDÜN VERMEZ.

 

Detaylar...

310.00 TL

İND
ASES STABILIZER CARBON COMPOUND SONIX PLUS SIDE Kısa Stabilizatörler

Sonıx plus stabilizatör ultra güçlü karbon teknolojisine sahiptir. İleri teknoloji 3d sistemi iç yapısıyla titreşimi ortadan kaldırarak en iyi atış hissine ulaşmanızı sağlar. En iyi dengeyi sağlamak için üretilmiş unıversal ağırlıklar performansınızı en üst düzeye çıkaracak.Karbonun içinde sarsıntı emici bir sistem daha mevcut olup en iyi şekilde titreşimi emer ve performansı arttırır.

Renk: Siyah

Ölçüleri: 11'' 13'' 16''

Detaylar...

190.00 TL

ASES STABILIZER CARBON X-FORCE 3K SHORT Kısa Stabilizatörler

X-Force titreşimleri etkili bir şekilde azaltır ve yayınızın performansını en etkili biçimde arttırır. 3k karbon yapısı ile yüksek titreşime dayanıklıdır. Benzersiz tasarımı ile 3K X-Force Denge çubukları eşit karbon kalınlığı sayesinde her zaman yayın dengeli çalışmasını sağlar. Atışınızdan sonra oluşan titreşimleri azaltarak, okçunun üzerinde oluşan titreşim etkilerini en aza indirir.

Detaylar...

150.00 TL