DOINKER SUPRESSION MOUNT 4.25" Extenderlar

 

• 4.25" UZUNLUĞUNDA , ÇELİK , ALUMINYUM VE ÇELİKDEN ÜRETİLMİŞ , UÇLARINDA 2 TANE ÇELİK ITP DAMPERDA BULUNAN , HEM DOINKER STABİLİZÖR SET İÇİN UZATMA OLARAK HEMDE TEK BAŞINA DAMPER MOUNT OLARAK KULLANILABİLEN PARÇADIR.

 

Detaylar...

255.46 TL

WIN & WIN STABILIZER HMC 22 EXTENDER Extenderlar

 

WIN & WIN HMC 22 STABİLİZÖR SETLERİ İÇİN VBAR İLE YAY ARASINDAKİ BAĞLANTIYI SAĞLAYAN PARÇADIR. KARBON VE KÖPÜKTEN ÜRETİLMİŞTİR.

 

Detaylar...

196.23 TL

WIN & WIN STABILIZER HMC PLUS EXTENDER Extenderlar

WIN & WIN HMC PLUS STABİLİZÖR TAKIMI İÇİN KARBON VE KÖPÜKTEN ÜRETİLMİŞ YAY VE VBAR ARASINDAKİ BAĞLANTIYI SAĞLAYAN PARÇADIR.

Detaylar...

157.68 TL

WIN & WIN EXTENDER WIAWIS ACS NANO Extenderlar

 

WIN & WIN WIAWIS NANO STABİLİZÖR TAKIMI İÇİN NANO KARBONDAN ÜRETİLMİŞ YAY İLE VBAR ARASINDAKİ BAĞLANTIYI SAĞLAYAN UZATMA PARÇASIDIR.

 

Detaylar...

190.26 TL

AS-ES STAB ACTIVE ADS EXTENDER Extenderlar

3”, 4”, 5” ölçülerine sahip alüminyumdan üretilmiş, üzerinde 5/16 diş ve 5/16 dişin girebileceği yuva bulunan, stabilizatör takımının denge noktasını değiştiren parçadır.

Detaylar...

26.22 TL

AS-ES PROTENA EXTENDER Extenderlar

 

 18MM DIŞÇAPI , 14 MM İÇ ÇAPI VARDIR. 3K HIGH MODULE KARBON TEKNOLOJİSİNE İLAVE OLARAK DOUBLE MODULE SİSTEM İLE  VİBRASYON EFEKTİ MİNİMUMA İNDİRİR.

 

Detaylar...

142.56 TL

AS-ES STABILIZER ACTIVE ADS EXTENDER 6 CORNER 4" Extenderlar

6 köşeli 4'' extender Standart bilinen extenderlara göre farklı özelliği olan,atış esnasında şok emici ve titreşimi dağıtıcı özelliği olan bir extender modelidir.

 

Detaylar...

39.60 TL