DOINKER SUPRESSION MOUNT 4.25" Extenderlar

 

• 4.25" UZUNLUĞUNDA , ÇELİK , ALUMINYUM VE ÇELİKDEN ÜRETİLMİŞ , UÇLARINDA 2 TANE ÇELİK ITP DAMPERDA BULUNAN , HEM DOINKER STABİLİZÖR SET İÇİN UZATMA OLARAK HEMDE TEK BAŞINA DAMPER MOUNT OLARAK KULLANILABİLEN PARÇADIR.

 

Detaylar...

283.51 TL

WIN & WIN STABILIZER HMC 22 EXTENDER Extenderlar

 

WIN & WIN HMC 22 STABİLİZÖR SETLERİ İÇİN VBAR İLE YAY ARASINDAKİ BAĞLANTIYI SAĞLAYAN PARÇADIR. KARBON VE KÖPÜKTEN ÜRETİLMİŞTİR.

 

Detaylar...

214.05 TL

WIN & WIN STABILIZER HMC PLUS EXTENDER Extenderlar

WIN & WIN HMC PLUS STABİLİZÖR TAKIMI İÇİN KARBON VE KÖPÜKTEN ÜRETİLMİŞ YAY VE VBAR ARASINDAKİ BAĞLANTIYI SAĞLAYAN PARÇADIR.

Detaylar...

188.68 TL

WIN & WIN EXTENDER WIAWIS ACS NANO Extenderlar

 

WIN & WIN WIAWIS NANO STABİLİZÖR TAKIMI İÇİN NANO KARBONDAN ÜRETİLMİŞ YAY İLE VBAR ARASINDAKİ BAĞLANTIYI SAĞLAYAN UZATMA PARÇASIDIR.

 

Detaylar...

211.15 TL

ASES STAB ACTIVE ADS EXTENDER Extenderlar

3”, 4”, 5” ölçülerine sahip alüminyumdan üretilmiş, üzerinde 5/16 diş ve 5/16 dişin girebileceği yuva bulunan, stabilizatör takımının denge noktasını değiştiren parçadır.

Detaylar...

30.00 TL

ASES PROTENA EXTENDER Extenderlar

 

 18MM DIŞÇAPI , 14 MM İÇ ÇAPI VARDIR. 3K HIGH MODULE KARBON TEKNOLOJİSİNE İLAVE OLARAK DOUBLE MODULE SİSTEM İLE  VİBRASYON EFEKTİ MİNİMUMA İNDİRİR.

 

Detaylar...

155.00 TL

ASES STABILIZER ACTIVE ADS EXTENDER 6 CORNER 4" Extenderlar

6 köşeli 4'' extender Standart bilinen extenderlara göre farklı özelliği olan,atış esnasında şok emici ve titreşimi dağıtıcı özelliği olan bir extender modelidir.

 

Detaylar...

42.00 TL

ASES STABILIZER CARBON X-FORCE 3K EXTENDER Extenderlar

X-Force titreşimleri etkili bir şekilde azaltır ve yayınızın performansını en etkili biçimde arttırır. 3k karbon yapısı ile yüksek titreşime dayanıklıdır. Benzersiz tasarımı ile 3K X-Force Denge çubukları eşit karbon kalınlığı sayesinde her zaman yayın dengeli çalışmasını sağlar. Atışınızdan sonra oluşan titreşimleri azaltarak, okçunun üzerinde oluşan titreşim etkilerini en aza indirir.

Detaylar...

80.00 TL