sadsad x
asdasd
750x500.jpg (159 KB)
Paylaş:
KONUS

KONUS TEKLİ DÜRBÜN 15-45 x 65

Ürün Kodu : 252738
Stok Sayısı : 5+ ADET
1.360,50
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ürün tek dürbün olarak satılmaktadır. Tripod ayrı olarak satılmaktadır, görsel amaçlı eklenmiştir.

  KONUSPOT-65, 45 derecelik eğimli mercek sayesinde gözetleme ve yerleştirme için ideal, yüksek kaliteli prizmatik bir spotting kapsamlıdır. Yakınlaştırma büyütme ayrıntıları keşfetmede ilerlemek için yararlıdır. Hızlı bir şekilde 15x'ten 45x'e geçebilirsiniz.

  KONUSSPOT                                                                 Büyütme Oranı: 15-45x

  -Çok kaplı optik                                                              Objektif: 65mm

  -Akıllı telefon adaptörü dahil                                            Görüş Alanı 1000M / Yds: 38m/115ft at 15x - 20m/59ft at 45x

  -Kamera adaptörü dahil                                                  Gözbebeği  Çapı MM: 4mm at 15x - 1.3mm at 15x                                        

  -Profesyonel koruyucu kılıf dahil                                      Ağırlık Gr/ Oz: 898gr  - 31.7oz

                                                                                      Uzunluk MM/Inch : 356.6mm - 14''

   

 • İptal Koşulları

  Siparişinizi iptal etmek için lütfen sipariş numarınzı ve bilgilerinizi 0(216) 565 22 27 telefonu arayarak veya info@naveksport.com.tr adresinden'de maille bize iletiniz. İşleminiz kargolama yapılmadı ise gerçekleştirilecektir.

  Nasıl İade edebilirim ?

  • Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/ tahrip etmeden/ bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
  • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
  • Müşterinin ürünü iade etmesi halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından yedi (7) iş günü içerisinde yapılmaktadır.Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
  • Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..
  • İade bildirimi için 0(216) 565 22 27 telefonu arayarak veya info@naveksport.com.tr adresinden'de maille bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.