CARTEL SIGHT FOCUS EX Klasik Yaylar

KLASİK YAY KULLANAN SPORCULAR İÇİN NİŞANGAHDIR. 9"  EXTENDER I OLAN , PLASTİK VE ALUMİNYUM MALZEMEDEN İMAL EDİLMİŞ , KURULUMU VE KULLANIMI KOLAY , ORTA SEVİYE SPORCULAR İÇİN İDEAL BİR NİŞANGAHDIR. 8/32"  PİN VİDALIDIR.

Detaylar...

74.12 TL

CARTEL SIGHT TARGET 2000 Klasik Yaylar

 

9" ALUMİNYUM BAR , 8/32" ARPACIK VİDALI , YUKARI AŞAĞI VE SAĞA SOLA AYAR YAPILABİLEN , BAŞLANGIÇ VE ORTA SEVİYE OKÇULAR İÇİN İDEAL NİŞANGAHDIR.

Detaylar...

181.14 TL

CARTEL SIGHT TARGET X-PERT Klasik Yaylar

 

160 GRAM AĞIRLIĞINDA , 8/32" VİDA GİRİŞLİ , 9" KARBON BARI OLAN ,SAĞA SOLA VE YUKARI AŞAĞI MİKRO AYAR YAPILABİLEN , PİYASADAKİ EN EKONOMİK KARBON NİŞANGAHLARDAN BİRİDİR.

Detaylar...

181.14 TL

WIN & WIN SIGHT WS600 BK RH Klasik Yaylar

 DÜNYANIN EN ÜNLÜ OKÇULUK MARKALARINDAN BİRİ OLAN WIN&WIN NİŞANGAH KONUSUNDA DA ÇOK İYİ OLDUĞUNU BU ÜRÜNDE GÖSTERİYOR.  DÜNYA KLASMANINDA BİR ÇOK OKÇUNUN KULLANDIĞI BU NİŞANGAH , KARBON/KÖPÜK BARI , MİKRO DÜZEYDE AYARLANABİLMESİ , KİLİT SİSTEMİ İLE SAĞLAMLAŞTIRILABİLMESİ GİBİ BİR ÇOK ÖZELLİĞİ SUNUYOR.

Detaylar...

901.58 TL

DECUT SIGHTS RECURVE R/L Klasik Yaylar

DECUT A ÖZEL ELS (ENCİRCLEMENT LOCKİNG SYSTEM) KİLİT SİSTEMİ BU NİŞANGAHDA DA MEVCUTTUR . 6 KUŞAKLIK DECUT TECRUBESİ BU NİŞANGAHDA EN ÜZT DÜZEYE ÇIKMIŞTIR. ALUMİNYUM MALZEME OLMASINA RAĞMEN AĞIRLIK ARTMAMIŞTIR VE ŞOK VE VİBRASYONDAN MİNİMUM ETKİLENECEK ŞEKİLDE DİZAYN EDİLMİŞTİR. 

Detaylar...

265.22 TL

AXCEL SIGHT ACHIEVE CARBON RX 9" Klasik Yaylar

KALİTE + KANITLANMIŞ SONUÇLAR + EN İYİ MALZEME + SON TEKNOLOJİ : AXCEL NİŞANGAH. BÜTÜN DÜNYADA KABUL EDİLEN VE EN İYİLERİN KULLANDIĞI BU NİŞANGAHLA PERFORMANSINIZI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARABİLİRSİNİZ.

Detaylar...

2285.17 TL

ASES SIGHT TARGET PLASTIC Klasik Yaylar

Özel plastikten imal edilmiş, benzerlerinde görünen sıkınca kırılma problemi olmayan, arpacığı kare şeklinde fiberden üretilmiş malzemedir.

Detaylar...

22.50 TL