sadsad x
asdasd

Blog

Helix Thunder Alüminyum Ok

17 Mart 2021

Bu bölümde sizler için Helix markasının Thunder alüminyum oklarını tanıttık. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Pazar Sohbetleri 1. BÖLÜM

04 Ocak 2021

Yeni video serimizde Pazar günleri okçuluğa dair gündemden konular, piyasadan haberler ve özel konuklar ile karşınızda olacağız. Ayrıca sizlerden gelen soruları cevaplayacağımız ve okçuluğa dair komik veya enteresan anıları konuşacağımız özel bir bölümümüz de olacak. Yorumlar kısmına okçuluk ile ilgili yaşamış olduğunuz enteresan anılarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın. Pazar Sohbetleri ile her Pazar günü okçuluk dünyasının eğlenceli ortamına adım atıyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.

Okçu Paradoksu Nedir?

20 Kasım 2020

Bu bölümümüzde sizlere okçu paradoksunu anlattık. Okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımızdaki diğer videolarımızı izleyebilir, kanalımıza abone olabilirsiniz.

Yarışmalarda Stresi Yenmenin Yolları Nelerdir?

16 Ekim 2020

Bu bölümde sizlere yarışma sırasındaki stres ile başa çıkmanın püf noktalarından bahsettik. Okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımızdaki diğer videolarımızı izleyebilir, kanalımıza abone olabilirsiniz.

Hoyt'un 2020 Model Ürünleri Navek Store'da

15 Kasım 2019

Hoyt'un yepyeni 2020 model ürünleri FormulaXi, Xceed ve Invıcta, Navek Store ve naveksport.com.tr'de seni bekliyor!

https://www.naveksport.com.tr/arama?q=hoyt

Hoyt Invicta Ürün İnceleme | Okçuluk Ekipmanları

15 Kasım 2019

Bu bölümde sizler için Hoyt markasının yepyeni Invicta makaralı yayını tanıttık. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ürünün farklı çekiş ağırlıkları seçenekleri için;
https://hoyt.com/compound-bows/compound-target-bows

Ürünü satın almak için;
https://www.naveksport.com.tr/arama?q=invicta

Hoyt Formula Xi Ürün İnceleme | Okçuluk Ekipmanları

02 Kasım 2019

Bu bölümde sizler için Hoyt markasının 2020 model yepyeni Formula Xi klasik yayını tanıttık. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ürünü satın almak için;
https://www.naveksport.com.tr/hoyt-govde-formula-xi

Yarışmaya Hazırlanmanın 4 Altın Kuralı Nedir? | Okçuluğa Dair Her Şey!

25 Ekim 2019

Bu bölümde sizlere okçuluk yarışmalarına hazırlanırken uygulamanız gereken 4 altın kuraldan bahsettik. Okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımızdaki diğer videolarımızı izleyebilir, kanalımıza abone olabilirsiniz.

ASES Peep Pro Hooded & Peep Lens | Okçuluk Ekipmanları

10 Ekim 2019

Bu bölümde sizler için Ases markasının profesyonel sporculara hitap eden Peep Pro Hooded ve Peep Lens ürünlerini inceledik. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Python Dijital Yay Ölçme Aleti | Okçuluk Ekipmanları

07 Ekim 2019

Bu bölümde sizler için Python markasının dijital yay ölçme aletini inceledik. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ürünü satın almak için;
https://www.naveksport.com.tr/python-dijital-yay-olcme-aleti

1 2 3 .... 8 9 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.