sadsad x
asdasd

Blog

Okçuluk Teknikleri: Temel Bilgiler ve Öğrenme Süreci

31 Ocak 2024

Okçuluk, doğru tekniklerin ustaca uygulanmasıyla başarıya ulaşan bir spor dalıdır. Bu yazıda, temel okçuluk tekniklerini ve bunları öğrenmenin ne kadar zaman alabileceğini ele alacağız.

"Neden Okçuluk? Zihinsel Odak, Fiziksel Sağlık ve Stres Azaltma İçin Antik Bir Çözüm"

31 Ocak 2024

Okçuluk, binlerce yıllık tarihe sahip antik bir spor dalıdır. Günümüzde ise giderek daha fazla insanın ilgisini çeken bir aktivitedir. Peki, neden birçok insan okçuluğa yöneliyor ve bu antik spor dalı günümüzde neden popülerlik kazanıyor?

Okçuluğa Adım Atmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

15 Ocak 2024

Okçuluğa başlamak isteyenler için hazırladığımız kılavuzda, bu heyecan verici serüvene ilk adımınızı atmadan önce dikkat etmeniz gereken temel noktaları bulabilirsiniz. Doğru ekipman seçimi, güvenlik kuralları, temel teknikler, fiziksel hazırlık, hedef belirleme, eğitmenle çalışma ve kendi hızınıza ayak uydurma konularında bilgi sahibi olun. İyi okçuluklar! ?✨

Helix Thunder Alüminyum Ok

17 Mart 2021

Bu bölümde sizler için Helix markasının Thunder alüminyum oklarını tanıttık. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Okçu Paradoksu Nedir?

20 Kasım 2020

Bu bölümümüzde sizlere okçu paradoksunu anlattık. Okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımızdaki diğer videolarımızı izleyebilir, kanalımıza abone olabilirsiniz.

Yarışmalarda Stresi Yenmenin Yolları Nelerdir?

16 Ekim 2020

Bu bölümde sizlere yarışma sırasındaki stres ile başa çıkmanın püf noktalarından bahsettik. Okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımızdaki diğer videolarımızı izleyebilir, kanalımıza abone olabilirsiniz.

Yarışmaya Hazırlanmanın 4 Altın Kuralı Nedir? | Okçuluğa Dair Her Şey!

25 Ekim 2019

Bu bölümde sizlere okçuluk yarışmalarına hazırlanırken uygulamanız gereken 4 altın kuraldan bahsettik. Okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımızdaki diğer videolarımızı izleyebilir, kanalımıza abone olabilirsiniz.

Python Dijital Yay Ölçme Aleti | Okçuluk Ekipmanları

07 Ekim 2019

Bu bölümde sizler için Python markasının dijital yay ölçme aletini inceledik. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ürünü satın almak için;
https://www.naveksport.com.tr/python-dijital-yay-olcme-aleti

Helix Vector Kanat Ürün İncelemesi | Okçuluk Ekipmanları

23 Eylül 2019

Bu bölümde sizler için Helix markasının orta seviye sporcular için ürettiği Vector kanatları inceledik. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

ASES Unique Kanat Ürün İncelemesi | Okçuluk Ekipmanları

23 Eylül 2019

Bu bölümde sizler için ASES markasının profesyonel sporcular için ürettiği Unique kanatları inceledik. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

1 2 3 .... 8 9 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.