sadsad x
asdasd

V-Blog

Yarışmalarda Stresi Yenmenin Yolları Nelerdir? | Okçuluğa Dair Her Şey!

16 Ekim 2020

Bu bölümde sizlere yarışma sırasındaki stres ile başa çıkmanın püf noktalarından bahsettik. Okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımızdaki diğer videolarımızı izleyebilir, kanalımıza abone olabilirsiniz.

Hoyt'un 2020 Model Ürünleri Navek Store'da

15 Kasım 2019

Hoyt'un yepyeni 2020 model ürünleri FormulaXi, Xceed ve Invıcta, Navek Store ve naveksport.com.tr'de seni bekliyor!

https://www.naveksport.com.tr/arama?q=hoyt

Hoyt Invicta Ürün İnceleme | Okçuluk Ekipmanları

15 Kasım 2019

Bu bölümde sizler için Hoyt markasının yepyeni Invicta makaralı yayını tanıttık. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ürünün farklı çekiş ağırlıkları seçenekleri için;
https://hoyt.com/compound-bows/compound-target-bows

Ürünü satın almak için;
https://www.naveksport.com.tr/arama?q=invicta

Hoyt Formula Xi Ürün İnceleme | Okçuluk Ekipmanları

02 Kasım 2019

Bu bölümde sizler için Hoyt markasının 2020 model yepyeni Formula Xi klasik yayını tanıttık. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ürünü satın almak için;
https://www.naveksport.com.tr/hoyt-govde-formula-xi

Yarışmaya Hazırlanmanın 4 Altın Kuralı Nedir? | Okçuluğa Dair Her Şey!

25 Ekim 2019

Bu bölümde sizlere okçuluk yarışmalarına hazırlanırken uygulamanız gereken 4 altın kuraldan bahsettik. Okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımızdaki diğer videolarımızı izleyebilir, kanalımıza abone olabilirsiniz.

ASES Peep Pro Hooded & Peep Lens | Okçuluk Ekipmanları

10 Ekim 2019

Bu bölümde sizler için Ases markasının profesyonel sporculara hitap eden Peep Pro Hooded ve Peep Lens ürünlerini inceledik. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

ASES Ok Kesme Makinesi | Okçuluk Ekipmanları

07 Ekim 2019

Bu bölümde sizler için Ases markasının kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan ok kesme makinesini inceledik. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ürünü satın almak için;
https://www.naveksport.com.tr/ases-ok-kesme-makinesi

Python Dijital Yay Ölçme Aleti | Okçuluk Ekipmanları

07 Ekim 2019

Bu bölümde sizler için Python markasının dijital yay ölçme aletini inceledik. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ürünü satın almak için;
https://www.naveksport.com.tr/python-dijital-yay-olcme-aleti

Helix Vector Kanat Ürün İncelemesi | Okçuluk Ekipmanları

23 Eylül 2019

Bu bölümde sizler için Helix markasının orta seviye sporcular için ürettiği Vector kanatları inceledik. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

ASES Unique Kanat Ürün İncelemesi | Okçuluk Ekipmanları

23 Eylül 2019

Bu bölümde sizler için ASES markasının profesyonel sporcular için ürettiği Unique kanatları inceledik. Ürünü satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer ürün tanıtım videolarımızı kanalımızdan izleyebilir ve okçuluğa dair daha çok bilgi için kanalımıza abone olabilirsiniz.

1 2 3 .... 8 9 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.