sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

NAVEK SPORTİF ÜRÜNLER VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Navek Sport'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın alacağınız ürünlerin tamamı seçmiş olduğunuz kargo şirketlerinin güvencesi ile size teslim edilecektir.

İADE ve DEĞİŞİM gönderileri Yurtiçi Kargo firması ile yapılmaktadır. Göndereceğiniz ürünü, müşteri hizmetleri temsilcimizi arayarak iade kodu istemeniz gerekmektedir. Size verilecek İade gönderi kodu ile birlikte en yakın Yurtiçi kargo şubesine teslim edebilirsiniz.

İade değişim prosedürü başka kargolardan gönderildiği takdirde kabul edilmeyecektir.

0216 565 22 27 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ekibimizi aramanızı ve paket hakkındaki tüm bilgileri temsilcimizle paylaşmanızı öneririz. Pazartesi - Cuma: 10:00 - 18:30 Müşteri Hizmetleri ekibimiz, süreci hızlandırmak için ürünlerin görsel kanıtlarını (fotoğraf, video vb.) da paylaşmanızı isteyebilir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

naveksport.com.tr on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise tedarik süreci 1-8 hafta arasındadır.Ürün yurtdışı stoklarında da mevcut değilse özel siparişlerin tedarik süresi yaklaşık 12 haftadır.Özel durumlar için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.