sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
NAVEK SPORTİF ÜRÜNLER VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
NAVEK SPORTİF ÜRÜNLER VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İADE ve DEĞİŞİM gönderileri Yurtiçi Kargo firması ile yapılmaktadır. Göndereceğiniz ürünü, müşteri hizmetleri temsilcimizi arayarak iade kodu istemeniz gerekmektedir. Size verilecek İade gönderi kodu ile birlikte en yakın Yurtiçi kargo şubesine teslim edebilirsiniz.

İade değişim prosedürü başka kargolardan gönderildiği takdirde kabul edilmeyecektir.

0216 565 22 27 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ekibimizi aramanızı ve paket hakkındaki tüm bilgileri temsilcimizle paylaşmanızı öneririz. Pazartesi - Cuma: 10:00 - 18:30 Müşteri Hizmetleri ekibimiz, süreci hızlandırmak için ürünlerin görsel kanıtlarını (fotoğraf, video vb.) da paylaşmanızı isteyebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.