CARTER RELEASE TWO SHOT BK BUCKLE Bilekten

MAKARALI YAY KULLANAN SPORCULAR İÇİN BİLEKTEN TETİK MODELİDİR. CARTER IN BU MODELİNİN ÖZELLİĞİ D-LOOP YA DA BAĞLANTI İPİ KULLANMADAN DİREK KİRİŞE TAKILABİLİYOR OLMASIDIR. 

Detaylar...

768.83 TL

IM FLETCHER RELEASE FLETCH HOOK 119 V Bilekten

MAKARALI YAY KULLANAN SPORCULAR İÇİN BİLEKTEN TETİKTİR. JIM FLETCHER BU MODELDE TETİK KISMINA ROLLER SİSTEM EKLEMİŞTİR. BUNUN YANINDA AYARLANABİLİR TETİK SERTLİĞİ İLE SPORCUYA TAM UYUM SAĞLAYACAK ŞEKİLDE AYARLANABİLİR. ÖZEL DİZAYN  EDİLMİŞ KANCA MODELİ PERFORMANSI VE SABİTLİĞİ ARTTIRIR.

Detaylar...

358.95 TL

JIM FLETCHER RELEASE .44 CALIPER STRAP 117B Bilekten

MAKARALI YAY KULLANAN SPORCULAR İÇİN BİLEKTEN TETİK MODELİDİR. JIM FLETCHER MARKASININ EN ÇOK SATILAN MODELİDİR. HEM EKONOMİK HEM ERGONOMİK OLMASI İLE ÖN PLANA ÇIKAR.KEMERLİ  SİSTEMLE BİLEĞE BAĞLANIR. 

Detaylar...

301.82 TL

JIM FLETCHER RELEASE FLETCHUNTING DELUXE 108-D Bilekten

MAKARALI YAY KULLANAN SPORCULAR İÇİN BİLEKTEN TETİK MODELİDİR. FLETCHHUNTER JIM FLETCHER MARKASININ EN POPULER TETİKLERİNDENDİR.ÖZELLİKLE AVCILIK İÇİN ÇOK İDEALDİR. PATENTLİ OVER-CENTER TRIGGER SYSTEM İLE AYARLANMASI VE KULLANMASI OLDUKÇA KOLAY VE BİR O KADAR DA STABİL VE DOĞRU ATIŞLAR YAPILMASINA OLANAK VERİR.

Detaylar...

345.93 TL

JIM FLETCHER RELEASE FLETCHUNTING SHORTY Bilekten

 

MAKARALI YAY KULLANAN SPORCULAR İÇİN BİLEKTEN TETİK MODELİDİR. FLETCHHUNTER JIM FLETCHER MARKASININ EN POPULER TETİKLERİNDENDİR.ÖZELLİKLE AVCILIK İÇİN ÇOK İDEALDİR. PATENTLİ OVER-CENTER TRIGGER SYSTEM İLE AYARLANMASI VE KULLANMASI OLDUKÇA KOLAY VE BİR O KADAR DA STABİL VE DOĞRU ATIŞLAR YAPILMASINA OLANAK VERİR.KANCA KISMI DAHA KISADIR.

 

Detaylar...

345.93 TL

JIM FLETCHER RELEASE FLETCHMATIC DELUXE WRIST Bilekten

MAKARALI YAY KULLANAN SPORCULAR İÇİN BİLEKTEN TETİK MODELİDİR.TURNUVALAR VE 3-D OKÇULAR İÇİN ÇOK İDEALDİR. OVER -CENTER LINKAGE SİSTEM İLE TETİK SERTLİĞİ KOLAYCA AYARLANABİLİR. (PATENTLİ) UÇAKLARDA KULLANILAN KALİTELİ ALUMİNYUMDAN ÜRETİLMİŞTİR. KIRMIZI VE MAVİ RENK SEÇENEKLERİ VARDIR. KEMERLİ YADA CIRTLI SİSTEMLE BİLEK BAĞLAMA SEÇENEKLERİ VARDIR. 

Detaylar...

345.93 TL

JIM FLETCHER RELEASE FLETCHMATIC SHORTY DELUXE Bilekten

MAKARALI YAY KULLANAN SPORCULAR İÇİN BİLEKTEN TETİK MODELİDİR.TURNUVALAR VE 3-D OKÇULAR İÇİN ÇOK İDEALDİR. OVER -CENTER LINKAGE SİSTEM İLE TETİK SERTLİĞİ KOLAYCA AYARLANABİLİR. (PATENTLİ) UÇAKLARDA KULLANILAN KALİTELİ ALUMİNYUMDAN ÜRETİLMİŞTİR. KIRMIZI VE MAVİ RENK SEÇENEKLERİ VARDIR. KEMERLİ YADA CIRTLI SİSTEMLE BİLEK BAĞLAMA SEÇENEKLERİ VARDIR. KANCA KISMI DAHA KISA OLAN MODELDİR. KENDİNDEN D-LOOP İPİ VARDIR. 

Detaylar...

284.89 TL

TRUGLO RELEASE NITRUS NYLON Bilekten

Üretiminde paslanmaz çelik kullanılmıştır. 360 derece dönebilmesi ile konforlu ve sporcuya verdiği rahatlık ile istikrarlı bir tetiktir. 

Detaylar...

549.44 TL

TRU BALL RELEASE ASSASSIN BK BUCKLE Bilekten

MAKARALI YAY KULLANAN OKÇULAR İÇİN BİLEKTEN TETİKTİR. KEMERLİ BİLEK BAĞLAMA APARATI İLE RAHAT , KOLAY VE DOĞRU ATIŞLAR YAPILMASINA İMKAN SAĞLAYAN , TETİKDE BİR DÜNYA MARKASI OLAN TRU BALL KALİTESİ.

Detaylar...

343.26 TL

TRU BALL RELEASE ASSASSIN CAMO VALCRO Bilekten

MAKARALI YAY KULLANAN OKÇULAR İÇİN BİLEKTEN TETİKTİR. CIRTLI   BİLEK BAĞLAMA APARATI İLE RAHAT , KOLAY VE DOĞRU ATIŞLAR YAPILMASINA İMKAN SAĞLAYAN , TETİKDE BİR DÜNYA MARKASI OLAN TRU BALL KALİTESİ.

Detaylar...

343.26 TL

TRU BALL RELEASE BANDIT CAMO VELCRO Bilekten

MAKARALI YAY KULLANAN OKÇULAR İÇİN BİLEĞE CIRT CIRT LA BAĞLANABİLİR TETİK MODELİDİR. KANCA VE GÖVDE ARASINDAKİ İÇERDEN GEÇEN İP BAĞLANTISI SAYESİNDE KOLAYCA AYARLAMA YAPILABİLEN BİR MODELDİR. HIZIN ÖNEMLİ OLDUĞU ÖELLİKLE AVCILIK İÇİN UYGUN BİR SEÇİMDİR.

Detaylar...

211.20 TL

TRU BALL RELEASE WRIST FANG BUCKLE BK Bilekten

MAKARALI YAY KULLANAN SPORCULAR İÇİN BİLEKTEN TETİK MODELİDİR. 

Detaylar...

441.38 TL

ASES RELEASE IRON-X Bilekten

Dünya Şampiyonu Demir Elmaağaçlı imza serili, Kazananların Tercihi AS-ES IRON-X tetik,özel bilye mekanizması sayesinde tetiği basmanız ile tetiğin açılması arasındaki süre kısaltılmıştır.Teknik sorunlardan oluşabilecek hatalar minimuma indirilmiştir. Stabil atışı yakalamak ve yüksek atış ortalamasına ulaşabilmek için özel dizayn edilen profesyonel seviye malzemedir.

Renk: Siyah, Kırmızı, Turuncu, Mavi, Violet, Sarı, Yeşil

Detaylar...

650.00 TL

ARC SYSTEME INDEX BLACK Bilekten

 MAKARALI YAY KULLANAN SPORCULAR İÇİN BİLEKTEN TETİKTİR. ÜST DÜZEY PROFESYONEL SPORCULAR İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ , YÜKSEK KALİTE MALZEME KULLANILARAK ÜRETİLMİŞTİR. MİKRO SEVİYEDE AYAR YAPILABİLME İMKANI VARDIR. KALİTELİ DERİDEN BİLEK KEMERİ VARDIR.  SALON ŞAMPİYONALARINDA DÜNYA REKORU SAHİBİ SEBASTİEN BRASSEUR BU TETİĞİ KULLANARAK 300/300 ATMIŞTIR.

Detaylar...

1192.26 TL