DOINKER STABILIZER ELITE SUPREME LONG Uzun Stabilizatörler

 

 

DOINKER KARBON (HIGH MOD.) STABILIZER BÜTÜN DÜNYADA EN İYİ OKÇULARIN KULLANDIĞI MARKALARIN BAŞINDA GELİR.0.640 MM DIŞÇAPI İLE ÖZELLİKLE RÜZGARIN NİŞAN ALMA SIRASINDA SORUN OLDUĞU AÇIK HAVA ATIŞLARINDA MÜKEMMELE YAKIN SABİTLEME SAĞLAR

 

 

 


31,5" = 10.3 OZ

34,5"= 10.4 OZ

Detaylar...

904.89 TL

DOINKER STABILIZER ELITE FATTY LONG Uzun Stabilizatörler

HAFİF MULTİ MOD KARBON ROD. O.875" DIŞ ÇAPI İLE SALON ATIŞLARI İÇİN İDEALDİR. EKTRA ÇOK MİKTARDA AĞIRLIK TAKILABİLİR VE ROD UN SAĞLAMLIK VE STABİLİTESİNDEN ÖDÜN VERMEZ. DOINKER STABILIZER KONUSUNDA UZMANLIĞINI KANITLAMIŞ VE DÜNYADAKİ BİR ÇOK OKÇUNUN İLK SIRADAKİ TERCİHİ OLMUŞTUR.

Detaylar...

987.16 TL

EASTON STABILIZER LONG CONTOUR Uzun Stabilizatörler

 

*istikrarlı nişan ve atış için optimum sertlik  

**TRI_MOD AVID ( advanced vibration integrated damping ) geometri sistemi ile şok yönetimi ve tam dengeli vibrasyon.

***360 derecelik rüzgar kesen stili ile rüzgar efekti düşürme.

 

Detaylar...

972.41 TL

EASTON STABILIZER LONG CONTOUR CS Uzun Stabilizatörler

 

*istikrarlı nişan ve atış için optimum sertlik  

**TRI_MOD AVID ( advanced vibration integrated damping ) geometri sistemi ile şok yönetimi ve tam dengeli vibrasyon.

***360 derecelik rüzgar kesen stili ile rüzgar efekti düşürme.

****1/4" 20 ağırlık sistemi yada 5/15 easton flat ağırlık sistemi kullanılabilir.

Detaylar...

1095.17 TL

WIN & WIN STABILIZER HMC PLUS LONG Uzun Stabilizatörler

 KLASİK YAY OKÇULARI DAHA HIZLI OK ÇIKIŞLARI İSTERLER FAKAT BU DAHA FAZLA VİBRASYON VE ŞOK EFEKTİ ANLAMINA GELİR. HMC PLUS TAM DA BU PROBLEMİ ÇÖZMEK İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ BİR STABİLİZÖRDÜR. HIGH MODULE KARBON TEKNOLOJİSİ OKÇUNUN ATIŞ SIRASINDA TORK KONTROLÜNÜ EN ÜST SEVİYE ÇIKARIR. 

Detaylar...

516.86 TL

WIN & WIN STABILIZER HMC 22 LONG Uzun Stabilizatörler

HMC 22 WIN%WIN IN STABİLİZER ALANINDA DEVRİM NİTELİĞİNDE BİR ÜRÜNDÜR. 22 MM ÇAPI VE 3K  KARBON TEKNOLOJİSİ BU ROTU DAHA SAĞLAM VE VIBRASYON EFEKTI DÜŞÜRME KONUSUNDA MÜKEMMELE YAKLAŞTIRIR .

 

Detaylar...

580.47 TL

WIN & WIN STABILIZER WIAWIS ACS NANO LONG Uzun Stabilizatörler

 

 NANO KARBON TEKNOLOJİ VE KÖPÜK KULLANILARAK ÜRETİLMİŞ , DÜNYADA  EN İYİ OKÇULARIN TERCİHİ WIN%WIN BU STABILIZÖRÜ SPORCUNUN DAHA RAHAT ATIŞLAR YAPMASINI SAĞLAYACAK ŞEKİLDE DİZAYN ETMİŞTİR. 25 ER GRAMLIK AĞIRLIKLAR EKLENEREK İSTENİLEN DENGE NOKTASI BULUNABİLİR VE BU EKLENEN AĞIRLIKLAR STABİLİZÖRÜN SERTLİK VE RAHATLIĞINDAN ÖDÜN VERMEZ.

Detaylar...

620.86 TL

CARTEL MIDAS CENTER ROD ALU/CARBON CP Uzun Stabilizatörler

Alüminyum Süper Karbondan üretilmiştir. Kaliteli ve dayanıklıdır. Uzun yıllar memnun kalırsınız.

Detaylar...

389.04 TL

B-STINGER STABILIZER PREMIER PLUS LONG Uzun Stabilizatörler

 

BÜTÜN TURNUVALARDA KENDİNİ KANITLAMIŞ OLAN B-STINGER PREMIER PLUS STABİLİZÖR RODLAR HIGH MODUL KARBON TEKNOLOJİSİ İLE B-STİNGER\\\\\\\'IN ÜSTÜN TEKNOLOJİSİNİN BİRLEŞİMİ. MAKSİMUM STABİLİTE VE SAĞLAMLIK.

 

 

Detaylar...

1419.43 TL

ASES STABILIZER ACTIVE ADS LONG Uzun Stabilizatörler

26”, 28”, 30” ölçülerine sahip alüminyumdan üretilmiş, üstünde contaları ve bir adet ağırlık bulunan, denge ve titreşim için kullanılan tüplerdir.

Detaylar...

55.00 TL

ASES PROTENA LONG

600.00 TL

ASES PROTENA LONG Uzun Stabilizatörler

 

 18MM DIŞÇAPI , 14 MM İÇ ÇAPI VARDIR. 3K HIGH MODULE KARBON TEKNOLOJİSİNE İLAVE OLARAK DOUBLE MODULE SİSTEM İLE  VİBRASYON EFEKTİ MİNİMUMA İNDİRİR.ÖZELLİKLE AÇIK HAVADA RÜZGAR EFEKTİNE KARŞI %85 STABİLİTE DE SAĞLAR. BU DA SPORCUNUN DAHA RAHAT VE SAĞLAM ATIŞLAR YAPMASINI SAĞLAR. STANDART AĞIRLIĞININ ÜZERİNE 25 ER GRAMLIK PROTENA AĞIRLIKLARDAN İSTENİLDİĞİ KADAR EKLENEBİLİR VE BU RODUN RÜZGAR EFEKTİ , VİBRASYON AZALTMA VE RİJİDİTESİNDEN ÖDÜN VERMEZ.

Detaylar...

600.00 TL

İND
ASES STABILIZER CARBON COMPOUND SONIX PLUS LONG Uzun Stabilizatörler

 HIGH MODULE KARBON TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLMİŞ , VİBRASYON VE ŞOK EFEKTİ MİNİMUMA İNDİRECEK ŞEKİLDE TASARLANMIŞ KAZANANLARIN TERCİHİ AS-ES STABİLİZÖRLER  , KALİTESİ VE FİYATIYLA HEM MAKARALI HEM KLASİK YAY OKÇULARININ GÖZDESİDİR. 22MM DIŞÇAPI VARDIR. RÜZGARIN SORUN OLDUĞU AÇIK HAVA ATIŞLARINDA RÜZGAR EFEKTİNİ DE MİNİMUMA İNDİRİR , ÜZERİNE 25 ER GRAMLIK SONIX AĞIRLIKLARDAN İSTENİLDİĞİ KADAR EKLENEBİLİR VE BU ROTUN RİJİDİTESİNDEN ÖDÜN VERMEZ.

Detaylar...

330.00 TL

ASES STABILIZER CARBON X-FORCE 3K LONG Uzun Stabilizatörler

X-Force titreşimleri etkili bir şekilde azaltır ve yayınızın performansını en etkili biçimde arttırır. 3k karbon yapısı ile yüksek titreşime dayanıklıdır. Benzersiz tasarımı ile 3K X-Force Denge çubukları eşit karbon kalınlığı sayesinde her zaman yayın dengeli çalışmasını sağlar. Atışınızdan sonra oluşan titreşimleri azaltarak, okçunun üzerinde oluşan titreşim etkilerini en aza indirir.

Detaylar...

200.00 TL