sadsad x
asdasd
Hakkımızda
BİGG SPOR.jpg (207 KB)


1999 yılında başlayan OKÇULUK serüvenimizi 2013’te Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık A.Ş. adıyla profesyonel seviyeye taşıdık. NAVEK isminin kelime anlamı “Doğru Ok”tur. Hep doğru olanı yapmayı hedefleyen bir bilinçle kurulmuş olan firmamız, okçulukla ilgilenen herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamıştır. Okçuluğa değer veren ve her zaman okçuluğun ilerlemesi için çalışan firmamız, dünyaca ünlü okçuluk markalarını en hızlı ve en doğru şekilde sporculara ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Bu hedef doğrultusunda, NAVEK’in yerli üretimi olan ilk Türk markası ASES, 2015 yılında ürünlerini sporcuların beğenisine sundu. İlerleyen zamanlarda kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlayan ASES, Dünya’nın dört bir yanında Türkiye’yi gururla temsil etmeye başladı. Yurtiçi ve uluslararası yarışmalarda hem Türk sporcuların hem de yabancı sporcuların beğenisini kazanan ASES, sporculardan gelen talepler ve pozitif dönüşler doğrultusunda her geçen gün malzeme yelpazesini genişletti ve ürün kalitesi ile dünyaca ünlü markalar ile rekabet edecek konuma geldi. Zorlu üretim süreçleri içeren projeleri özenle ve özveriyle gerçekleştirmiş, bu konuda sayısız başarılara imza atmaya da  devam etmektedir.

Hedeflerini bir bir gerçekleştiren NAVEK, Türkiye Okçuluk Federasyonu ana sponsoru olarak, Türk okçuluğuna verdiği desteği bir adım daha ileri götürdü. NAVEK tarafından düzenlenen organizasyonlar ve sayısız yarışmada verdiği ödüller ile sporcuları destekleyen ve emeklerini karşılıksız bırakmayan NAVEK, bu spora gönül veren tüm antrenör ve sporcuların yanında olarak sporun gelişmesine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Ayrıca NAVEK, geleneksel okçuluk malzemeleri ve av malzemelerini de geniş ürün yelpazesine ekleyerek meraklılarının hizmetine sunuyor. Okçuluğa dair tüm ürünleri bulundurmasıyla Türkiye'de okçuluğa ilgiyi arttırmayı ve yakın gelecekte çok daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçlıyor. NAVEK’in hedefi sadece malzeme tedariki değil, okullara, spor kulüplerine, av bayilerine, otellere ve talep eden her türlü kurum ve kuruluşa gerekli teknik bilgi ve uzman eğitmen desteği sağlamaktır. Güvenilir ve uygun malzeme kullanımını arttırmak için deneyimli eğitmen kadrosunun desteğini de arkasına alarak okçuluğa gönül vermiş herkesin yanında yer almaktadır. Bunun yanında uzman ekibi sayesinde Türkiye’de bir ilk olarak, okçuluk malzemelerine bakım/onarım hizmetini de başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar tüm sporculara sunmaktadır.
Misyonumuz,

Okçulukta lider markaların ekipmanlarını dünyayla aynı anda Türk okçularıyla buluşturan, hızlı ve güvenilir servis hizmeti ile fark yaratan lider bir firma olmak.

Okçuluk malzemelerini geliştirerek hep ‘ilk’ ve ‘en iyi’ leri üretmek.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak

Vizyonumuz,

Navek kurumsal bir yapıyla okçuluğa yaygınlık kazandırmak, ülke genelinde katılımını arttırmak, ulusal ve uluslararası organizasyonlara destek olmayı hedeflemektedir.

Navek okçuluk sporundaki yenilikleri takip ederek, kaliteli, müşteri odaklı hizmet politikasıyla liderliğini sürdürmekle beraber, ürettiği ürünlerle de dünya okçuluk malzemeleri pazarının oyuncularından biri olma yolunda ilerlemektedir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.